יום ב', ב’ בטבת תשע”ט
דף הבית אודות ביה"ס אוזן קשבת פורומים אתר בוגרות שו"ת חדר מורים
מועצת תלמידים
קרא עוד...
"הִנֵּה יָמִים בָּאִים, נְאֻם אֲדֹנָי יְהוִה, וְהִשְׁלַחְתִּי רָעָב, בָּאָרֶץ: לֹא-רָעָב לַלֶּחֶם, וְלֹא-צָמָא לַמַּיִם--כִּי אִם-לִשְׁמֹעַ, אֵת דִּבְרֵי יְהוָה" (עמוס ח') תלמידות שכבת ט', המעונינות להשתתף בשיעורי אמונה עם הרב דוד. נשארות בסוף יום עוד שעתיים כדי לשמוע שיעורים בנושאי אמונה והתחזקות.
קרא עוד...
באולפנה צביה בת ים מתקיימים חוגי רשות תורניים לתלמידות בשכבות ז'-ט'. התלמידות בוחרות ללמוד ולהעשיר את עולמם התורני.
קרא עוד...
במסגרת הלכה יומית הבנות לומדות הלכות והליכות "צניעות" על רבדיה השונים. יישר כחם של הצוות הבונה את התוכנית: הרב דוד, חגית, תהילה, אורנית ומוריה כהן.
קרא עוד...
עם החלטתנו לאסור שימוש במכשירים ניידים באולפנא, במשך כל שעות היום, המדריכות יוזמות הפסקות פעילות במשך היום. תלמידות מהשכבות השונות מגיעות למגרש בהפסקות ומשחקות. אין ספק כי המפגש של הבנות בשעת ההפסקה מועיל לאווירה הטובה ולחיזוק הכישורים החברתיים שהלכו ונשחקו עם השתכללות המסכים השונים. ישר כוח למדריכותינו על כל פועלם.
קרא עוד...
המדריכות שלנו יזמו התנדבות שבועית. מידי שבוע הן יוצאות לאחר סיום הלימודים עם תלמידות מתנדבות לפעילויות התנדבות שונות. בשבוע החולף הגיעו 8 בנות שהלכו לשמח ילדים המאושפזים בבי"ח וולפסון. כל הכבוד!
קרא עוד...
פרויקט שפועל זו השנה השלישית. תלמידות מחט"ב מתנדבות בקביעות ומסייעות למשפחות מרובות ילדים. ישר כוח למורה תהילה ציון על הובלת הפרויקט.
קרא עוד...
זו השנה השניה שתלמידות מהחט"ב לומדות גיטרה. החוג, המתקיים במימון ההורים, פועל בשעות אחה"צ, מיד עם סיום הלימודים.
קרא עוד...
כידוע לכולם השנה עם הצטרפותינו לאופק החדש נוספו שעות פרטניות לטובת תלמידותינו. החלטנו להפנות חלק מהשעות הפרטניות לטובת העשרה. שתי מורות נענו לאתגר זה. המורה רינת פורת, מעבירה סדנת השחלת חרוזים לתלמידות שכבת ט'. במשך שבועיים-שלושה קבוצה של חמש תלמידות לומדות ויוצרות תכשיט אישי. בע"ה מקווים שכל תלמידות שכבת ט' יספיקו במהלך השנה לעבור חוויה זו. במקביל, המורה שרה רוזנברג מעבירה סדנת אומנות בשכבת ז'. הבנות יוצרות מסגרת מעוצבת לתליית תכשיטים. בכל שבוע קבוצה של 4 תלמידות נהנות מהסדנא.
קרא עוד...
השנה יש מורה לתרפיה באומנות, שיכולה להעניק לתלמידות מכישרונה.ולסייע לכל אחת בדרך משלה.
קרא עוד...
אנו מתכננים פתיחת מסגרת של חוגי רשות תורניים לתלמידות שכבת י'. התלמידות יוכלו לבחור באיזה שיעור רוצות ללמוד מתוך כוונה להעשיר ולבנות את עולמן הרוחני. בע"ה מקווים שנתחיל בשבועיים הקרובים.
קרא עוד...
זו השנה הרביעית שמתקיים פרוייקט כוכבים באולפנא. הפרוייקט ממומן ע"י עירית בת ים, בשיתוף עם פרוייקט "פרח". במסגרת הפרוייקט, סטודנטיות חונכות תלמידות שלנו הזקוקות לליווי רגשי. הסטודנטיות מקבלות תמיכה וליווי מקצועי לאורך כל השנה.
קרא עוד...
מצוות עשה להשיב אבדה לבעליה, שנאמר "השב תשיבם לאחיך" (דברים כ"ב א). ומצוות לא תעשה (סי' תקל"ט) שלא להתעלם מאבדה, לעזבה ולהניחה, שנאמר "לא תראה את שור אחיך או את שיו נדחים והתעלמת מהם" (שם).
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
אודות ביה"ס
לוח מבחנים
חינוך חברתי
מועצת תלמידים  
לוח אירועים
פורומים
והגית בו יומם ולילה
שו"ת ממוחשב
פרשת שבוע
ספריה
מוסר יומי - מתוך פלא יועץ
אינטרנט בטוח
מעורבות חברתית והתפתחות אישית
ארכיון
רשימת ספרי לימוד
למידה בשעת חירום